Naša ponuka

Výroba tlakových a beztlakových nádob
Technologické celky podľa požiadavky zákazníka
Spracovanie plechu
Trieskové obrábanie
Zváranie

Výroba tlakových a beztlakových nádob

Tlakové nádoby

Spoločnosť MPM steel s.r.o. vyrába a dodáva tlakové nádoby stabilné pre všetky druhy pracovných médií v požadovaných tlakoch a teplotách pracovných látok.

Vyrába taktiež atypické nádoby vo všetkých prevedeniach, čo sa týka objemu, tlaku a teploty pracovných látok. Podľa požiadavky vyrába aj viackomorové nádoby. Nádoby môžu byť vyrobené s kónickým, klenutým alebo plochým dnom.

Viac

Beztlakové nádoby

Spoločnosť MPM steel s.r.o. vyrába nádrže, zásobníky a silá pre sypké a kvapalné produkty v rôznych objemových radách. Tieto môžu byť v horizontálnom alebo vertikálnom prevedení. Sú určené pre rôzne priemyselné odvetvia a môžu byť použité na akékoľvek procesy – ohrev, chladenie, miešanie, skladovanie, pasterizácie, meranie, fermentácia, varenia a podobne.

Viac

Miešacie nádoby

Na základe požiadavky vyrábame miešacie nádoby určené k rýchlemu a dôkladnému zmiešaniu produktu.

Viac

Technologické celky podľa požiadavky zákazníka

Spoločnosť MPM steel s.r.o. ponúka dodávky technologických celkov od dodania jednotlivých komponentov až po realizáciu celého projektu.

Viac

Spracovanie plechu

Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby v oblasti delenia a ohýbania hutného materiálu s vysokým dôrazom na kvalitu a presnosť spracovania:

Naša ponuka zahŕňa:

– CNC rezanie laserom,
– CNC rezanie plazmou,
– CNC ohýbanie,
– CNC zakružovanie.

Viac

Trieskové obrábanie

Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby v oblasti trieskového obrábania kovov frézovaním a sústružením s vysokým dôrazom na kvalitu a presnosť spracovania:

Naša ponuka zahŕňa:
– CNC sústruženie,
– CNC frézovanie,
– CNC 5-osé frézovanie,
– CNC vyvrtávanie.

Viac

Zváranie

Našim zákazníkom poskytujeme komplexné služby v oblasti zvárania metódami TIG a MIG.

Viac